Prevádzka v Tarnove bude od 1. Decembra do 15. Februára zatvorená, výdaj tovaru vopred po telefonickej dohode.
Ďakujeme za prejavenú dôveru a želáme Vám príjemné prežitie sviatkov a úspešný Nový rok.

8:00 - 16:00

Pondelok - Piatok

Zavolajte nám

+421 948 882 989

Pri nákupe nad 1500€ doprava zadarmo!

Pri nákupe nad 1500€ doprava zadarmo!

8:00 - 16:00

Pondelok - Piatok

Zavolajte nám

+421 948 882 989

O nás

Prečítajte si viac informácií o našej firme.

Vítame Vás na stránkach spoločnosti Prírodný kameň.eu

Predaj prírodného kameňa za výhodné ceny, naša firma sa zaoberá dovozom a spracovaním prírodného kameňa od roku 2008. Disponujeme vlastnou kamennou predajňou s rozvozom v rámci celého Slovenska a zahraničia. Prevažná väčšina kameňa je skladom ihneď k odberu.

Dovážame produkty priamo z kameňolomov a fabrík z celého sveta bez prostredníkov. Tým vieme zabezpečiť kvalitu a cenovo dostupný kameň.

Krása a Trvanlivosť

Využitie prírodného kameňa v záhrade a na fasáde môže priniesť do vášho prostredia jedinečnú krásu a trvanlivosť a v neposlednom rade nadčasový dizajn.

Výhody prírodného kameňa

Prírodný kameň sa pýši niekoľkými zásadnými výhodami. Prvou z nich je jeho prírodná krása a výnimočnosť. Každý kameň má svoj jedinečný vzor a farbu, čo znamená, že vaša záhrada alebo  fasáda bude vždy originálna. Táto autentickosť je tým, čo robí prírodný kameň tak žiadaným. Ďalšou výhodou je trvanlivosť. Prírodný kameň je známy svojou schopnosťou odolávať poveternostným vplyvom a času. Môže vydržať desaťročia a stále vyzerať skvele, čo vám ušetrí peniaze na opravách a údržbe. Rôzne typy prírodného kameňa Existuje mnoho rôznych typov prírodného kameňa, každý s vlastnými vlastnosťami a využitím. Jeho jedinečný vzhľad a odolnosť proti poveternostným vplyvom ho robia skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú svoje prostredie oživiť.Spoznajte najžiadanejší stavebný materiál vo svoje a dotknite sa prírody.

Teším sa na vašu návštevu.

× Ako Vám pomôžeme?